O nas2018-05-25T14:30:02+02:00

O nas

Spółka z o.o. powstała z myślą o obsłudze klientów całościowo, zapewniając pełen wgląd do wykonywanych prac, zapewniając profesjonalne doradztwo w dziedzinie podatków i organizacji firmy, zwłaszcza wsparcie na etapie rejestracji firmy i początków jej działalności. Do cech wyróżniających nasze biuro oraz świadczących o jego jakości należy obsługa wielojęzyczna, profesjonalna obsługa kadrowa oraz lokalizacja siedziby. Dlatego nasza oferta jest skierowana również do takich firm jak spółki z kapitałem zagranicznym lub przedsiębiorstwa polskie funkcjonujące na rynku międzynarodowym.

Korzystamy z najlepszych programów księgowych i kadrowych zapewniających prowadzenie księgowości na podstawie dokumentów księgowych zgodnych z najnowszymi wymogami i przepisami. W razie potrzeby zapewniamy dojazd do klienta a także elektroniczne przekazywanie korespondencji.

MVP CONSULT

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zobacz więcej w naszej polityce prywatności. Ok